Tlusťoch show

Tato erotická show má spoustu fanoušků. Její název však může být trošku zavádějící, protože žádného tlouštíka v pravém slova smyslu se zde nedočkáte. Jedná se o netradiční a velice originální striptýzovou podívanou, kterou vám s naší pomocí zprostředkuje nejlepší striptér v České republice Tito. Protože celá show vyústí v kontaktní striptýz, můžete se jeho vypracovaného těla i dotknout na libovolných místech.

Tlusťoch show vám vezme dech

Striptér Tito vystoupí ve speciálním kostýmu tlustého amerického mafiána z 30. let. Předvede striptýz a po vysvléknutí se bude moci celé publikum přesvědčit, že rozhodně není při těle, ba naopak že má dokonale vypracovanou postavu. Tlusťoch show zakončí kontaktní striptýz, který si užije především ženská část publika. Zatímco muži dávají přednost tradičnímu dámskému striptýzu nebo vzrušující lesbi show, tak toto je něco, co potěší právě ženské osazenstvo.

Originální striptýz podle vaší chuti

Tlusťoch show je originální a netradiční, což zaručuje, že se zalíbí každé ženě. Objednat si ho můžete třeba na rozlučku se svobodou pro budoucí nevěstu, na narozeniny své kamarádky nebo na dámskou jízdu. Potěší také vás a vaše kolegyně na firemním večírku. V ryze ženském kolektivu se fantazii meze nekladou. Tlusťoch show navíc plně přizpůsobíme vašim přáním.

Strip show od profesionální agentury

Na striptýz už nemusíte chodit do žádného klubu, ale můžete si ho objednat k sobě domů. Pokochejte se pohledem na nahé mužské tělo třeba na soukromé party nebo na oslavě narozenin. Tlusťoch show s předním českým striptérem Titem v akci si nesmíte nechat ujít. Nevšední show pobaví všechny zúčastněné a je samozřejmě velice lechtivou podívanou. Objednávejte telefonicky nebo přes naše webové stránky.