Striptýz v limuzíně Cadillac

Nabízíme vám příjemné svezení v limuzíně Cadillac, které je zpestřené s pánským či dámským striptýzem. Vychutnejte si vlastní strip show v luxusním voze. Bude určena pouze pro vaše oči a můžete i nemusíte se jí aktivně zúčastnit. Vydejte se na cestu za nevšedními zážitky. Garantujeme, že tuto strip show v limuzíně si budete ještě dlouho pamatovat.

Chcete se cítit jako americká hvězda? Rádi vám tento zážitek zprostředkujeme. Pro striptýz nabízíme extrémně prostornou limuzínu Cadillac Escalade ve vysoké hodnotě, v niž se jinak jen tak neprojedete.

Službu striptýz v limuzíně můžete využít například:

  • při pánské či dámské rozlučce se svobodou,
  • při narozeninové oslavě,
  • jako zpestření před firemním večírkem,
  • pokud se chystáte na pánskou nebo dámskou jízdu

Striptýz v limuzíně Cadillac vás nezklame

Striptýz od nás potěší pánské i dámské osazenstvo. Posuďte sami. Jsme pro vás schopni zajistit model s výkonem 301 kW a s objemem motoru 6,2 litrů. Celková kapacita limuzíny je 22 osob a limuzína je tak vhodná i pro větší party a večírky. Délka vozu dosahuje úctyhodných 11,5 metrů. Limuzínu však nemusíte řídit sami, od nás k ní totiž dostanete i vlastního řidiče, který bude uvnitř sedět před elektrickou stěnou a vy tak v zadní části vozu budete mít dostatek soukromí.

Limuzína Cadillac nabízí například digitální TV, DVD, CD a šest LCD monitorů. Vy si tak zážitek můžete zpestřit sledováním oblíbeného pořadu nebo puštěním hudby dle vlastního výběru, na níž je v limuzíně připravena kvalitní audio souprava se subwooferem. Nechybí ani tři bary a sedm iceboxů. Každý z vašich hostů bude mít tak při ruce okamžité osvěžení.

Špičkové vybavení limuzíny vám maximálně zpříjemní požitek z jízdy a ze striptýzu. Vychlazené nápoje a občerstvení, skvělé ozvučení a obraz zaručí perfektní zábavu, na níž budete se svými přáteli dlouho vzpomínat.

V interiéru vozu se dále nachází barevné osvětlení s možností efektně měnící se barvy světla. Limuzína Cadillac je vhodná pro jakoukoliv příležitost. Kontaktujte nás a rádi vám připravíme nabídku na míru.