Tanečnice topless

Užijte si atraktivní taneční vystoupení, při kterém vám zatančí naše striptérky nahoře bez. Uvidíte, že to jsou opravdu skvělé tanečnice. Topless vystoupení se těší velké oblibě po celém světě. Nyní si ho můžete zajistit i na svou soukromou party nebo třeba na firemní večírek. Rovněž pokud otevíráte nový podnik, může vám taková forma strip show přijít zajímavá.

Striptérky jako tanečnice topless

Striptérky, které vám při své strip show ještě zatančí, se označují jako tanečnice topless. Jejich tanec je erotický a navnadí každého muže. U nás si můžete tyto tanečnice objednat a vybrat přesně podle svých představ. Alternativou jsou go-go tanečnice, které rovněž dodají šmrnc party každé velikosti.

Tanečnice topless předvedou své vystoupení a na konci tanečního setu si svléknou horní díl kostýmu a odhalí své poprsí. Mohou být obléknuté například v kostýmech policistek, zdravotních sestřiček nebo školaček. Volba záleží jen na vás a na charakteru vaší party, se kterým by měl oděv striptérek samozřejmě korespondovat. I pokud tancují pouze ve spodním prádle, tak na konci tance odloží podprsenku a vy se budete moci kochat pohledem na nahé poprsí. Nejčastěji přebytečnou část oděvu odhodí směrem do publika.

Tanečnice pro mužské publikum

Takový erotický tanec je vítanou podívanou především mezi muži. Ženy tanečnice topless často neocení - pro ně je vhodnější jiná erotická strip show z naší nabídky. Tanečnice se hodí nejen na soukromé oslavy a party, ale také na různé neformální firemní večírky a na další podobné typy privátních akcí.

Objednávejte u naší agentury

Naše tanečnice jsou opravdovými profesionálkami a vy tak u nás máte jistotu špičkové kvality. Plně vyjdeme vstříc všem vašim specifickým požadavkům. Objednávku můžete udělat telefonicky nebo přes náš web.