Pánský striptýz

Pánský striptýz nabízí neobyčejnou podívanou všem ženám. Nezáleží na tom, zda máte partnera nebo jste zrovna single, na polonahé a vypracované mužské tělo se jistě rádi podíváte. Bez pánského striptýzu se neobejde žádná dámská jízda, kterou tato show rozhodně rozjede. Abyste si mohli užít striptýz, nemusíte chodit do žádného baru, ale show můžete uspořádat i u sebe doma.

Pánský striptýz od profesionální agentury

U nás máte záruku vysoké kvality služeb, a pokud si striptýz u nás objednáte, rozhodně nebudete litovat. Jsme specializovanou agenturou a nabízíme i další služby, jako například dámský striptýz, duo strip, lesbi strip atd. Našich služeb můžete využít na každé akci.

Pánský striptýz je oblíbený především v dámské společnosti. Můžete si ho tak objednat na rozlučku se svobodou, na narozeninovou oslavu, party s kamarádkami, na dámskou jízdu a na další akce podobného ražení. Striptýz také v poslední době bývá součástí firemních večírků nebo jiných obdobných akcí.

Strip show na míru

U nás máte možnost striptýz plně přizpůsobit na míru svým vlastním představám. Naskytne se vám neobyčejná podívaná na mužské tělo. Striptér navíc bude oblečen v libovolném kostýmu dle vašich přání. Naši muži pro vás mohou vystoupit v kostýmech vojáka, policisty, manažera - záleží jen na tom, co pro vás bude vzrušující. Kostým také můžete vybrat podle duchu celé akce, protože pokud ji plánujete, určitě máte představu, jak bude probíhat.

Kontaktní pánský striptýz potěší každou ženu

U nás se specializujeme na kontaktní pánský striptýz. Chcete si sáhnout na vypracované mužské tělo nebo byste ráda tanec na klíně? S námi je všechno možné. Show nabízíme po celé Praze a za příplatek i v okolí hlavního města. Neváhejte a objednejte si naše služby. Určitě nebudete litovat.