Striptýz na voru

Užijte si netradiční striptýz na výletním voru, který je připraven pro muže i ženy. Dámský či pánský striptýz na voru představuje nevšední zážitek pro každého oslavence. Ať už se chcete jen originálně pobavit, plánujete rozlučku se svobodou nebo dospělé narozeninové překvapení, striptýz na voru od nás rozhodně nezklame. Celou službu kompletně přizpůsobíme vašim přáním a představám.

V rámci služby Striptýz na voru získáte:

  • cestu na výletním voru s grilem,
  • možnost zajištění vlastního občerstvení i nápojů,
  • kormidelníka, který bude vaši loď řídit,
  • dámský či pánský striptýz,
  • možnost doobjednání služeb Party hosteska nebo Body shot

Striptýz na voru zpestří vaši party či oslavu

Prožili jste někdy striptýz na voru? Pak si můžete být jisti, že se jedná o nevšední zážitek a aktivitu, kterou byste měli alespoň jednou v životě absolvovat. Náš vor rozhodně není obyčejné dřevěné plavidlo, nýbrž komfortní loď. Striptýz je spojený s projížďkou po Vltavě. Po dohodě vás můžeme zavést do centra Prahy nebo ke Střeleckému ostrovu.

Náš dvouplovákový výletní vor je vybavený modrobílým baldachýnem, stolečkem, lehátky, kotvou a samozřejmě také grilem, na kterém si můžete připravit vlastní pohoštění. Zastřešené plavidlo má celkovou kapacitu pro 11 osob, hodí se tedy spíše pro menší oslavy, party či večírky, bez ohledu na jejich charakter. Vor nabízí pohodlné posezení u rozpáleného grilu a také perfektní vyhlídku na řeku i na okolní břehy. Z voru se vám tak naskytne dokonalý výhled na různé pražské památky a na další zajímavá místa.

O klidnou plavbu po Vltavě se navíc postará náš kormidelník a vy tak máte jistotu bezproblémového průběhu celé jízdy. Služby kormidelníka vám nabízíme v ceně. Za příplatek si však můžete objednat například hostesku, která všechny vaše hosty uvítá vynikajícím drinkem, nebo také Body shot a další nadstandardní služby z naší nabídky, které zajímavě eroticky zpestří vaši plavbu na voru.