Dámský striptýz

Snad všichni muži milují neobvyklou podívanou, jakou je dámský striptýz. Pořádáte rozlučku se svobodou nebo organizujete pánskou jízdu? Pak by na ní v žádném případě neměl takový striptýz chybět. Naše agentura se na něj specializuje a připravíme ho pro vás tak, aby byl nezapomenutelný. Striptýz od nás se hodí pro celou řadu příležitostí.

Dámský striptýz od profesionální agentury

Jen u nás máte možnost objednat si profesionální dámský striptýz, který nenechá žádného muže chladným. Jelikož se jedná o opravdu lechtivou podívanou, věříme, že si ho nikdo, komu se naskytne příležitost, nenechá ujít. Naše striptérky jsou velmi profesionální, a pokud se domníváte, že už jste viděli všechno, tak vás rozhodně vyvedou z omylu.

Připravte si soukromou party

Dámský striptýz je skvělou show nejen pro muže, ale i pro některé ženy. Je totiž velice vzrušující. Kde jinde máte možnost se podívat na polonahé ženské tělo, aniž by vám to vaše partnerka vyčítala? Dámský striptýz si u nás můžete objednat pro sebe, pro své přátele nebo kolegy v práci.

Striptýz nesmí chybět na žádné rozlučce se svobodou, na soukromé party či na narozeninové oslavě. Používá se též pro zpestření třeba na ples nebo na firemní akci. Vždy záleží na tom, v jakém duchu se celá akce nese. Podle toho se rozhodněte, zda se vám vyplatí si striptýz objednat.

Strip show podle vašich představ

Naše dívky vám předvedou neobyčejnou podívanou v sexy kostýmech policistky, gangsterky, zdravotní sestřičky, vojandy nebo třeba kočky. Na vaše přání se strip show plně přizpůsobí vašim specifickým požadavkům. Zpestří každou akci a objednat si ji u nás můžete přes formulář přímo na webových stránkách. Dámský striptýz nabízíme především v Praze, za příplatek jsme ale schopni celou akci zajistit i mimo hlavní město.