Obsluha nahoře bez

Zpestřete si svou soukromou akci něčím neobvyklým. Využijte naší profesionální služby „obsluha nahoře bez“, kterou pro vás zajistí naše špičkové striptérky. Taková obsluha může být zajímavým zpestřením nejen na vaší vlastní party, ale třeba i do hospůdky či restaurace, kde si jistě nalezne mnoho příznivců. Můžete ji tak využít při otevření nového podniku nebo pravidelně pro některé večery.

Obsluha nahoře bez pro otevření vašeho podniku

U této služby je rozhodně větší poptávka po polonahých dívkách. Můžete však samozřejmě využít i obsluhu nahoře bez v mužském podání. Nejenže vám servírky donesou váš oblíbený drink nebo menu, ale také máte jistotu pěkné podívané, kterou si zkrátíte volnou chvíli. Obsluha nahoře bez splní veškerá vaše očekávání a může se zalíbit nejen pánskému osazenstvu, ale také ženám. Kromě obsluhy nahoře bez je možné si objednat také obsluhu pouze ve spodním prádle, která je vhodná i na formálnější akce.

Průběh podle vašich požadavků

Máte speciální nároky na obsluhu? Pak je naší profesionální agentuře neváhejte sdělit. Vše totiž zařídíme tak, aby celá akce proběhla přesně podle vašich představ. Obsluha nahoře bez má libovolnou délku trvání - může být třeba i na celý večer. Problémem ale není ani zajištění profesionálních servírek jen na několik hodin. Tato obsluha je vhodná nejen do barů a restaurací, ale i na další podobné akce. Obsluha nahoře bez totiž nutně nemusí roznášet občerstvení a nápoje, ale třeba jen letáčky či jiné propagační materiály.

Objednejte si naše služby

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, doporučujeme vám minimálně dvě až tři děvčata z naší agentury. Jedna servírka totiž nebude mít tak velký efekt na vaše hosty. Objednejte si naše profesionální služby. Jen u nás máte jistotu špičkové kvality za dobrou cenu.