Striptýz na Vltavě

Užijte si jedinečnou show na výletní lodi nebo na luxusní jachtě. Přinášíme vám unikátní striptýz na Vltavě. Zajistíme pro vás nejen striptérky a striptéry, které vám zprostředkují nezapomenutelný zážitek, ale postaráme se o celou plavbu. S námi tak nemusíte nic řešit. Tato služba je vhodná pro soukromé osoby i pro firemní zákazníky.

Jedinečný striptýz na Vltavě

Naše agentura působí v Praze. Proto nabízíme pouze striptýz na Vltavě, a ne na dalších řekách. Chcete si vyzkoušet něco jedinečného? Plánujete menší narozeninovou oslavu, soukromou party nebo firemní večírek a máte zájem o příjemné zpestření? Tato služba je dostupná opravdu pro každého, kdo hledá nevšední způsob zábavy. Kromě samotného striptýzu si samozřejmě vy i vaši hosté budete moci užít plavbu lodí či interiér luxusní jachty, která bude přistavena a zarezervována pouze pro vás.

Vybírejte z bohaté nabídky našich strip show

Jaké show jsme schopni vám v naší agentuře nabídnout? Specializujeme se na tradiční dámský či pánský striptýz, který potěší opravdu každého. Nabízíme též unikátní americký striptýz, přinášející mnohem decentnější podívanou. Za doporučení stojí i další speciální služby, jako třeba lesbi show, kontaktní striptýz, body shot, bodypainting apod. Záleží jenom na vás, jakou show si vyberete. My se vám plně přizpůsobíme.

Exkluzivní rozlučka se svobodou

Rozlučka se svobodou nebo netradiční narozeninová oslava? Vaší fantazii se meze nekladou. Striptýz na Vltavě si můžete objednat až pro 14 osob. Je tak určen spíše pro menší soukromé party a exkluzivní večírky. Součástí lodě je samozřejmě bar, kde můžete popíjet alkoholické i nealkoholické nápoje dle svého výběru. Podle vašich požadavků jsme schopni uspořádat například i raut. V případě zájmu o striptýz na Vltavě nás kontaktujte.