Strip v limuzíně

Plánujete soukromou party se svými přáteli? Chcete ji zpestřit něčím neobvyklým? Pak si u nás objednejte unikátní strip v limuzíně, který je skvělým zpestřením na každou narozeninovou oslavu, na rozlučku se svobodou i pro další nevšední příležitosti. Pokud vás už klasický pánský nebo dámský striptýz nudí, tak tato strip show vás rozhodně zaplatí vlnou endorfinů.

Strip v limuzíně jako originální dárek

Chcete darovat někomu ze svých přátel originální zážitek? Pak rozhodně můžeme doporučit strip v limuzíně, který je naprosto top, pokud přijde například o loučení se svobodou, kdy mají budoucí ženich a nevěsta poslední možnost užít si svého svobodného života. Tuto rozlučku jim tak můžete zpříjemnit jedinečným striptýzem, který bude určen jen pro jejich oči.

Striptýz podle vašich představ

Vůz přistavíme kamkoliv v Praze podle vašich specifických přání. Můžete si ho objednat domů nebo třeba před svou kancelář. To už je jenom na vás. Striptýz proběhne během jízdy v limuzíně. Naše dívka si na sebe oblékne libovolný kostým podle vašeho výběru. Může se tak proměnit v rozvernou policistku, nezbednou školačku i v budoucí nevěstu. Samozřejmostí ke stripu v limuzíně je popíjení sektu, který přispěje k uvolněné a pohodové atmosféře. To si rozhodně nesmíte nechat ujít.

Objednávejte u profesionální agentury

Naše agentura se zabývá poskytováním celé škály služeb z této oblasti. Rádi vám zprostředkujeme i strip v limuzíně. Jedná se o velmi oblíbenou službu mezi našimi klienty. Pokud o vlastní soukromou strip show v luxusní limuzíně máte zájem, není nic jednoduššího než si tuto službu u nás objednat – telefonicky nebo prostřednictvím našeho webu.