Bodypainting

Vychutnejte si neobyčejnou podívanou, jakou nabízí bodypainting. Toto spojení v překladu znamená „malování na tělo“. Barvy v kombinaci s hezkým ženským tělem potěší oko každého diváka. Nezáleží na tom, zda jste muž či žena, garantujeme vám, že si tuto show pořádanou naší agenturou rozhodně užijete. Službu stejně jako ostatní strip show můžete objednávat prostřednictvím našich webových stránek.

Oblíbená show bodypainting

Bodypainting je v posledních letech velice oblíbený a věnují se mu i mnozí umělci. Právě ti vám mohou zprostředkovat jedinečný zážitek z této částečně umělecké a částečně lechtivé podívané. I vy sami se však můžete stát malíři, chopit se štětce a malovat na nahé ženské tělo. Tato lechtivá představa je určitě zajímavá pro nejednoho muže. Naopak malování na chlapské tělo zase potěší všechny ženy a může být součástí třeba dámské jízdy.

Profesionální malování na nahé tělo

Bodypaintingová show je unikátní a nemá ve svém oboru konkurenci. Tuto lehce lechtivou aktivitu můžete využít opravdu téměř kdekoliv. Hodí se na soukromé, firemní a třeba i na kulturní akce, kde diváci sledují, jak malíř zdobí nahé tělo.

Účastnic bodypaintingu může být i několik a jednotliví malíři mohou mezi sebou soutěžit. Výherce pak samozřejmě vybere publikum. Je spousta možností, jak bodypainting na akci uchopit. Modelky ani nemusí být zcela nahé, ale třeba i polonahé - pokud se jedná o decentnější akci, na kterou se nahota úplně nehodí. Ačkoliv barvy, jak se na vlastní oči přesvědčíte, spodní prádlo spolehlivě nahradí.

Objednejte si naše služby

Popusťte uzdu své fantazie a objednejte si u nás profesionální bodypainting, který vás rozhodně nezklame. Staňte se vy sami na jeden večer umělcem a vyzkoušejte si, jaké to je malovat na kůži. Bodypainting vaši narozeninovou oslavu, rozlučku se svobodou nebo firemní večírek promění v originální a nevšední zážitek, na který jen tak nezapomenete.