Duo strip

Naše služba s autentickým názvem Duo strip vám zprostředkuje vlnu vzrušení a spoustu nevšedních zážitků. Je báječnou alternativou ke klasickému dámskému, pánskému nebo k americkému striptýzu. Pokud už vám striptýz zevšedněl nebo si chcete objednat něco opravdu speciálního, tak je tato služba ušita vám na míru. My ji navíc přesně přizpůsobíme vašim specifickým přáním a požadavkům.

Duo strip - dvojnásobná porce zábavy a vzrušení

Duo strip je určen pro každého, kdo hledá nevšední zábavu v podobě jedinečné strip show. V rámci něj mohou vystupovat dvě dívky současně a nabídnout vám buď tradiční striptýz, nebo lesbické vystoupení. Další možností je smíšená dvojice muže a dívky.

Zatímco kombinace pánského a dámského striptýzu je skvělou volbou na diskotéky, plesy, firemní večírky či na jiná místa, kde je spíše smíšené publikum, tak kombinace dvou dívek nadchne snad všechny členy mužského osazenstva. Věřte, že pánské publikum bude mnohem vděčnější za kombinaci dvou striptérek než jenom za jednu.

Strip show i pro náročné zákazníky

Duo strip tak ocení všichni nároční zákazníci, toužící po nevšedních zážitcích. Je ideální také pro případ, že plánujete oslavu, na které budou dva oslavenci a oba budou vyžadovat stejnou pozornost. Duo strip jinak probíhá velmi obdobně jako tradiční striptýz. Záleží samozřejmě jenom na vás, co vše si specifikujete při objednávce našich služeb. My se vám vždy pokusíme maximálně vyjít vstříc.

Striptýz od špičkové agentury

Naše agentura se specializuje na celou řadu striptýzových akcí. Máme bohaté zkušenosti a reference, o kterých se můžete přesvědčit i přímo na našich stránkách. Službu duo strip vám určitě doporučujeme vyzkoušet. Je velmi vzrušující a kdo ji dosud nevyzkoušel, tak neví, o co přichází. Objednávku můžete udělat telefonicky nebo přímo přes naše webové stránky.