Kontaktní striptýz

Vyzkoušejte si kontaktní striptýz na vlastní kůži. Nevíte, co si pod tímto termínem představit? Uvažujete, zda by se takový striptýz hodil i na vaši soukromou nebo firemní party? Připravili jsme pro vás pár informací, které vám usnadní rozhodnutí. Pokud vás tato show zaujme, můžete si ji prostřednictvím našich webových stránek hned objednat.

Kontaktní striptýz není tabu

V některých podnicích jste se již možná setkali s tím, že se striptérek nesmíte dotýkat. U kontaktního striptýzu je to právě naopak. Jedná se o jedno z nejoblíbenějších a nejžádanějších striptýzových vystoupení vůbec. Proto si na něm dáváme tak záležet.

Striptérka je během svého vystoupení v přímém kontaktu s vámi (nebo s oslavencem - podle typu akce). Kontaktní striptýz u nás zajišťujeme nejen prostřednictvím striptérek, ale také si můžete pozvat některého z našich striptérů. Vyzkoušejte a přesvědčte se sami o jedinečnosti tohoto zážitku.

Doteky jsou povoleny

Podstatou kontaktního striptýzu jsou vzájemné doteky. Vy se tak můžete dotýkat striptéra či striptérky i na lechtivých místech - například na prsou nebo na zadečku. Zajistíme vám striptéra či striptérku, která bude obdařená přesně podle vašich představ a která bude odpovídat vašemu vkusu, takže se nemusíte obávat zklamání.

Během strip show se vám naskytne pohled na nahé či polonahé tělo. A vy už se nemusíte jenom dívat. Striptérka si navíc oblékne kostým podle vašich přání.

Profesionální služby pro všechny zákazníky

Objednejte si u nás kontaktní striptýz ještě dnes. Hodí se na celou řadu akcí, především pak na ty soukromé, kde zúčastnění před sebou vzájemně nemají příliš velké zábrany. Je také ideální do ryze ženské nebo naopak do ryze mužské společnosti. Pokud vás nabídka kontaktního striptýzu zaujala, určitě nás neváhejte kontaktovat. Naši službu vám maximálně přizpůsobíme.