Americký striptýz

Americký striptýz přináší neobyčejnou podívanou všem českým divákům a divačkám. Jde o nevšední způsob zábavy, který vám naše profesionální agentura zajistí ještě dnes. Jedná se o strip show v mužském podání, která na rozdíl od běžného pánského či dámského striptýzu nabízí mnohem decentnější podívanou a hodí se tak i pro celou škálu společenských akcí.

Americký striptýz – nevšední zábava pro každého

Americký striptýz pobaví každého bez rozdílu věku či pohlaví. Toto nevšední erotické vystoupení je vhodné všude, kam se nehodí úplná nahota. Máte žárlivého partnera? Raději než zcela nahému mužskému tělu dáte přednost drobnému zahalení? Pak je pro vás americký striptýz s našimi profesionálními striptéry pravou volbou. Rozhodně se nebudete cítit ošizení.

Vystoupení probíhá velmi podobně jako standardní strip show. Striptéři však neodkládají úplně všechno oblečení, ale ponechají si na sobě alespoň spodní prádlo. Nejvíce samozřejmě záleží na vás, jak si tuto show naplánujete.

Kde využít tuto neobvyklou strip show

Americký striptýz se celosvětově těší velké oblibě. Přívlastek "americký" získal především díky kulturním zvyklostem v USA, kde je v některých státech v očích zákona odsuzována veřejná nahota. Show si můžete objednat nejen na svou soukromou party či oslavu, ale hodí se i na různé firemní a kulturní akce, kde nadchne široké spektrum diváků. Tento striptýz není vulgární, je spíše zábavný, i proto mu mnoho lidí dává přednost.

Objednávka amerického striptýzu

Striptýz objednávejte telefonicky nebo prostřednictvím našich webových stránek. U nás se vám dostane profesionální podívané - délka představení činí zhruba 10 až 12 minut. Při objednávce nám prosím sdělte svá konkrétní přání a specifické požadavky. Rádi vám maximálně vyjdeme vstříc.