Party hosteska

Objednejte si u nás profesionální servis hostesky na oslavu svých narozenin, rozlučku se svobodou nebo na firemní večírek. Naše agentura nabízí službu Party hosteska v podobě servisu mladé hostesky v bikinách v délce až třech hodin. Hosteska pro vás zajistí kompletní servis a uvítá vás i další hosty welcome drinkem. Objednejte si u nás tuto službu, rádi ji přizpůsobíme vašim představám.

V rámci služby Party hosteska u nás získáte:

  • rezervaci podniku v centru Prahy,
  • vynikající welcome drink pro vás i vaše hosty,
  • atraktivní interiérovou výzdobu,
  • fotoreport z akce,
  • narozeninový dort (pokud se jedná o narozeninovou oslavu)

Celý tento balíček si u nás můžete objednat za cenu 2.500,- Kč.

Party hosteska pro soukromé i firemní večírky

Naše agentura vám doporučí vhodný podnik v Praze, který disponuje dostatečnou kapacitou pro vaši akci. Firemní večírek i soukromou narozeninovou oslavu s hosteskou je však samozřejmě možné uspořádat téměř kdekoliv. Hosteska se postará o vaše hosty a potěší pánské i dámské účastníky celé akce, a to až po dobu třech hodin.

Vynikající welcome drink vás naladí na vlnu uvolnění. Především pokud se jedná o firemní večírek, tak přispěje k neformální atmosféře. Žádná party (ani ta s naší hosteskou) se navíc neobejde bez autentické výzdoby, kterou připravíme na vaše přání. K dispozici pak budete mít i fotky a zajistit si můžete také občerstvení.

Naše hosteska se postará o kompletní servis pro vás. Jedná se mladou a skvěle vypadající slečnu v bikinách, která potěší oko nejednoho muže. Chcete zjistit více informací nebo si u nás tuto službu přímo objednat? Pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi pro vás připravíme nabídku na míru. Službu Party hosteska také můžete rozšířit o další služby z naší nabídky.