Body shot

Chcete si vyzkoušet body shot jako z amerického filmu? Díky naší profesionální agentuře máte nyní jedinečnou příležitost. Nabízíme ho jako alternativu k pánskému či dámského striptýzu a k celé řadě dalších show, které jsme pro vás schopni zorganizovat. Body shot s tvrdým alkoholem pro vás běžně barmanka nepřipraví. Pokud ale plánujete soukromou party nebo otevíráte důležitý podnik, můžete si k tomu najmout některou z našich dívek.

Jak probíhá body shot

Body shot je něco jako speciální rituál při pití tvrdého alkoholu. V Čechách i v zahraničí se jedná o zábavu, která se často provozuje při pití tequily. Striptérka si při ní lehne například na bar nebo na stůl. Body shot se připraví tak, že se nejprve dívce na poprsí (ne však přímo na bradavky nebo na dvorce) nasype sůl a do úst se jí vloží citron. Tequila se nalije do pupíku. Poté je už jen na vás, jak si s touto situací poradíte.

Nevšední zábava na jakoukoliv akci

Body shot je unikátní strip show z naší nabídky, která zpestří každou rozlučku se svobodou, narozeninovou oslavu i party obdobného charakteru. Hodí se však i na neformální firemní akce nebo se pořádá při otevření různých podniků či klubů. Může být velmi zajímavým zpestřením pro vás samotné i pro vaše hosty. Ačkoliv ženy tato akce příliš neláká, mužské osazenstvo, které holduje tvrdému alkoholu, bude jistě nadšeno.

Profesionální strip show objednávejte u nás

Naše profesionální agentura vám zprostředkuje body shot podle vašich představ. Pokud nemáte s tímto zážitkem dosud zkušenosti, jistě budete mile překvapeni výsledkem. Striptérka může být zcela svlečená i polosvlečená. To už záleží pouze na vás a na charakteru vaší akce. Za všech okolností sklidíte velký úspěch.