Striptýz v limuzíně Hummer Long

Potěšte své smysly nevšedním striptýzem v limuzíně. Splňte si svá tajná přání a rozmazlete se trochou nevšední erotiky. Připravili jsme pro vás pánský i dámský striptýz v naší luxusní prostorné limuzíně Hummer Long, který můžete spojit s rozlučkou se svobodou, s narozeninovou oslavou i s jakoukoliv jinou speciální příležitostí.

Chcete se cítit jako celebrita? Dopřejte si tento výjimečný zážitek v centru hlavního města. Přistavíme vám i vašim přátelům luxusní a komfortní limuzínu i s řidičem. Můžete si vychutnat soukromou strip show, povídat si nebo třeba popíjet šampaňské.

Službu Striptýz v limuzíně můžete využít například:

  • při pánské či dámské rozlučce se svobodou,
  • při narozeninové oslavě,
  • jako zpestření před firemním večírkem,
  • pokud se chystáte na pánskou nebo dámskou jízdu

Plně vybavená limuzína je připravena k vašim službám

Na striptýz v naší limuzíně Hummer Long rozhodně hned tak nezapomenete. Jedná se o moderní prostornou limuzínu roku výroby 2007. Limuzína disponuje dostatečnou kapacitou pro 16 až 18 osob a i tak zajišťuje komfortní svezení. Barva limuzíny je bílá, motor má objem 6,0 litrů a délka vozu činí celých 10,5 metrů.

Limuzínu od nás samozřejmě získáte i s řidičem a může být přistavena na libovolné místo podle vašich požadavků. Mezi řidičem a vámi se bude nacházet elektrická mezistěna. Pohodlně mu tedy můžete sdělit svá přání a zároveň budete mít v zadní části vozu dostatek soukromí.

Mezi vychytávky limuzíny patří například střešní okno, kterým nejen perfektně vyvětráte, ale ještě si budete moci vychutnat pohled na noční Prahu. Dále má limuzína barevně osvětlený interiér, včetně efektně měnících se světel, který vás naladí na správnou vlnu. Nechybí ani digitální TV, DVD, CD, radio3 a LCD monitor nebo kvalitní audio souprava se subwooferem.

O osvěžení se v limuzíně stará vlastní bar a icebox. Hummer Long obsahuje dva bary a čtyři iceboxy, takže každý má pohodlný přístup k nápojům. Objednejte si u nás tuto službu za bezkonkurenčních podmínek.