Aktuality

15.02.2022
Představujeme vám striptéra Colina, který předvede nejen striptýz, ale i break dance show. Chcete -li neobyčejnou podívanou, neváhejte si Colina objednat na rozlučku se svobodou, narozeninovou oslavu nebo dámský večírek.

15.12.2021
Striptýz nejen v Praze? Objednejte si striptérky v Praze i celé ČR. Striptérka Britney předvede striptýz na vaši rozlučkové party v Brně i širokém okolí.

31.03.2020
Představujeme vám slečnu Deny. Tato 35 letá dívka má dokonalou postavu s poprsím číslo 3. Striptýz předvádí nejraději pro pánské publikum při příležitosti rozluček se svobodou.

26.03.2020
Budete pořádat rozlučku se svobodou pro ženicha nebo nevěstu? Neváhejte si objednat již s předstihem některou z našich nevšedních erotických show. Vyberte si z našich striptérek a striptérů.

04.02.2020
Neváhejte si objednat striptýz od našich profesionálních striptérek. Blíží se čas rozluček se svobodou a už nyní je čas objednat si striptérku dle vašich představ. Na kontaktní striptýz s vibrátorem vám můžeme doporučit slečnu Hany a její vibrátor show.

05.12.2019
Hledáte striptérku s rudými vlasy? Slečna Lily je tou pravou volbou. Striptýzové vystoupení předvede na vaši party, v limuzíně i na lodi.

09.11.2019
Nový striptér Lucas vám předvede show na vánočním večírku, narozeninové oslavě a rozlučce se svobodou. Lucasovi je 28 let, disponuje vypracovanou postavou a v dnešní době oblíbeným plnovousem.

01.10.2019
Přichází doba vánočních večírků a party. K této příležitosti si neváhejte od Striptýz-Praha objednat striptérku Hany, která disponuje poprsím velikosti 4. Mezi její nejoblíbenější show patří striptýz s vibrátorem.

17.04.2019
Lily je 26 letá striptérka s velmi vnadným poprsím. Svou podívanou Vám předvede při příležitosti rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy, moto party, Svůj striptýz předvede jako policistka, zdravotní sestřička, vojanda, zajíček playboy a mnoho dalších.

16.04.2019
Enny je novou tváří agentury Striptýz-Praha. Tato striptérka je 19 letá usměvavá slečna, která Vám předvede striptýz na rozlučce se svobodou, narozeninové oslavě a jiných událostech. Dále Vás může oslovit jako party hosteska. Neváhejte nás kontaktovat a tuto dívku objednat.

15.03.2019
Striptérka Camila má míry 89-62-90, měří 174cm a váží 55kg. Tato sexy tanečnice předvede kromě kontaktní striptýzu, čokoládový striptýz, striptýz s vibrátorem, bodyshot a další show z naší nabídky. Neváhejte nás kontaktovat v případě jakéhokoliv dotazu.

24.08.2017
Nově vám naše agentura nabízí party hostesku. Jedná se o servis mladé hostesky v bikinách v délce 3 hodin. Party hostesku vám doporučíme především na rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy a firemní večírky. Cena party hostesky je 2500Kč a zahrnuje rezervaci podniku v centru Prahy, Welcome drink, výzdobu, fotoreport a v případě, že se jedná o narozeninovou oslavu, narozeninový dort. Neváhejte nás kontaktovat.

24.08.2017
Topless obsluha neboli servírka nahoře bez? Objednejte si naše dívky právě do vaší restaurace či baru.

30.10.2016
Striptýz-Praha vám představuje fotografie od mladého striptéra Kuby. Tento striptér se vám předvede v kostýmech vojáka, policisty. Kuba může předvést pánský striptýz americký a striptýz kontaktní. v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a striptéra Kubu si objednat.

21.10.2016
Agentura Striptýz-Praha ráda přivítá nové dívky ve věku od 18 do 28 let. Slečny hledáme na práci: striptýz, erotické show, topless obsluha, erotická obsluha dole bez. V případě zájmu nás kontaktujte.

20.10.2016
Agentura Striptýz-Praha vám nabízí novou striptérku slečnu Sáru. Tato dívka vám předvede kontaktní striptýz, narozeninový striptýz, striptýz s vibrátorem, obsluha nahoře bez, tanečnice topless, erotická obsluha dole bez, hosteska, striptýz na Vltavě, Striptýz na lodi, bodypainting a tutti-futti. V případě, že si tuto striptérku budete chtít objednat na vaši akci nebo oslavu, neváhejte nás kontaktovat.

03.02.2016
Chcete nezapomenutelnou show na rozlučku svého nejlepšího kamaráda? Doporučení naší agentury Striptýz-Praha je novinka s názvem Hard show s vibrátory od slečny Alien. Striptýzová show bude pro vašeho přítele zážitkem, který by neměl chybět na žádné rozlučce se svobodou. Neváhejte nás kontaktovat a tuto striptýzovou show objednat.

01.02.2016
Chcete nevšední striptýzovou show? Agentura Striptýz-Praha nabízí striptýz zakončený Body Shotem. Jedná se o velmi oblíbenou techniku pití tvrdého alkoholu, konkrétně Tequily. Na samotném závěru striptýzové podívané si striptérka lehne na bar a poté už následuje to, co všichni dobře znají. Tequila, sůl, citrón....Neváhejte nás kontaktovat a Body Shot objednat k jakémukoliv striptýzovému vystoupení..

30.01.2016
Rádi byste zpestřili rozlučku se svobodou svého kamaráda? Neváhejte mu objednat jednu z našich dívek na obsluhu nahoře bez, nevšední striptýz zakončení body shotem nebo lesbi show. Neváhejte nás kontaktovat a objednat si jednu ze striptýzových show na 777 046 696 nebo na info@striptyz-praha.cz

20.04.2014
Připravili jsme pro vás profesionální fotografie od striptérky Alien. Tato 25letá dívka je ideálním výběrem každé rozlučky se svobodou. Svou dokonalou postavou a sexy vystoupením zaujme každého v publiku. Neváhejte nás kontaktovat a striptérku Alien si objednat.

02.03.2014
Nové tváře agentury striptýz-praha se vám předvedou na vaši rozlučce se svobodou či oslavě jako, obsluhu nahoře bez, topless servírka, erotická hosteska dole bez. Dále si můžete objednat dámský striptýz, narozeninový striptýz, kontaktní striptýz, duo striptýz, striptýz na Vltavě, striptýz v limuzíně.

08.11.2013
Neváhejte si objednat od naší agentury Striptýz-Praha na váš Vánoční večírek hostesku nahoře bez. Na níže uvedených fotografiích si můžete prohlédnou slečny, které vás můžou na vaší akci bavit. Samozřejmě vám také rádi zprostředkujeme jakékoliv striptýzové vystoupení.

07.11.2013
Ti nejlepší striptéři se vám předvedou na Ladies party show od agentury Striptýz-Praha. Ladies party je dvouhodinová striptýzová show dvou až čtyřech striptérů, kde vám předvedou pánský kontaktní striptýz, americký striptýz a také se můžete těšit na soutěže, tombolu nebo třeba na privátní pánský strip. Pro bližší informace ohledně této atraktivní strip show pro ženy nás neváhejte kontaktovat.

06.11.2013
Striptýz-Praha vám představuje profesionální fotografie od mladičké striptérky Kristýny. Tato striptérka se vám předvede v kostýmech zdravotní sestřičky, policistky a fotbalistky. Kristýna může předvést striptýz narozeninový, striptýz kontaktní, striptýz s vibrátorem, striptýz na lodi, striptýz v limuzíně....

21.09.2013
Striptýz-Praha vám představuje novou tvář agentury, striptéra Filipa. Tento mladý striptér má 192cm, 90kg a 25let. Svoji striptýzovou podívanou vám předvede jako voják a policista. Dále se vám rád předvede jako model při bodypainting show a tutti-frutti. Neváhejte nás kontaktovat a Filipa si objednat na vaši rozlučkové párty či diskotéku.

11.04.2013
Agentura Striptýz-Praha vám představuje profesionální fotografie od striptérky Kate. Tato 27letá blondýnka se vám předvede jako zdravotní sestřička, policistka a fotbalistka. V případě zájmu o narozeninový striptýz, kontaktní striptýz, striptýz v limuzíně a jiných show, nás neváhejte kontaktovat.

14.03.2013
Pánský striptýz v podání striptéra Tita je podívaná, na kterou se nezapomíná. Tito je zárukou nejlepšího narozeninového dárku. Pánský striptýz může být v několika tematických kostýmech jako např. policista, hasič, pilot, dělník, voják, matrix, santa claus a tlusťoch. V případě zájmu o pánský striptýz, pánský americký striptýz, striptýz kontaktní nás neváhejte kontaktovat. .Dále naše agentura nabízí dámský striptýz, striptýz kontaktní, striptýz s vibrátorem, striptýz na lodi, obsluhu nahoře bez, topless tanečnice...

10.02.2013
Neváhejte si objednat novou tvář agentury Striptyz-Praha striptérku Kate. Tato 25letá, 169cm vysoká slečna vám ráda předvede - striptýz kontaktní, striptýz narozeninový, striptýz v limuzíně, striptýz na lodi, bodypainting, tutti-frutti. Striptýz může Kate předvést v několika tematických kostýmech. V případě zájmu nás kontaktujte.

09.02.2013
Objednejte si obsluhu nahoře bez od našich nových atraktivních dívek. Jste majitelé restaurace, baru či hospůdky? Neváhejte si objednat obsluhu nahoře, ale i dole bez, topless tanečnice, striptýz dámský i pánský striptýz a mnoho dalších striptýzových show. Budeme se těšit na spolupráci.

02.10.2012
Obsluha nahoře bez nebo erotická obsluha dole bez do vaší restaurace vždy přiláká nové zákazníky, kteří se rádi potěší pohledem na tyto krásné mladé slečny. Naše agentura Striptýz Praha vám samozřejmě zprostředkuje narozeninový striptýz, kontaktní striptýz, štando striptýz nebo striptýz s vibrátorem. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

12.07.2012
Striptérka Moly - Striptýz-Praha vám nabízí novou tvář naší agentury. Strip show od slečny Moly je zárukou profesionální podívané. Z její strip show doporučujeme: striptýz kontaktní a striptýz s vibrátorem. Striptýz od Veroniky potěší především pány, kteří mají v oblibě větší poprsí. Neváhejte nás kontaktovat a tuto dívku si objednat právě na vaši oslavu nebo párty.

28.06.2012
Vážené dámy, čas loučení se svobodou je v plném proudu, proto si nezapomeňte objednat striptéra Maxima a jeho pánskou striptýzovou podívanou na vaši rozlučkovou párty. Striptér Maxim může vystoupit jako policista, pilot, hasič a motorkář. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

27.11.2011
Jak jsme vám slibovali, přidáváme profesionální fotografie od striptérek Nicol a Victorie. Objednejte si tyto dívky na narozeninový striptýz, kontaktní striptýz, obsluhu nahoře bez, obsluhu dole bez. bodypainting, tutti-frutti a lesbi show. V případě zájmu volejte na 777 266 651 nebo 608 027 372.

03.11.2011
Agentura Striptýz-Praha vám představuje nové striptérky, slečnu Nikol a Viktorii. Tyto dvě dívky si můžete objednat na vaši narozeninovou oslavu nebo rozlučku se svobodou, kde vám předvedou striptýz narozeninový, striptýz kontaktní, lesbi show, striptýz s vibrátorem, bodypainting, obsluhu nahoře i dole bez... V blízké době vám budeme prezentovat profesionální fotografie od těchto striptérek. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

07.10.2011
Agentura Striptýz-Praha pro vás přidává profesionální fotografie od striptérky Lucie. Tuto striptérku si můžete objednat na striptýz narozeninový, striptýz kontaktní, obsluhu nahoře i dole bez, topless tanec, bodypainting, tutti-frutti, striptýz na Vltavě, striptýz v limuzíně. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel.:777 046 796.

11.07.2011
Agentura Striptyz-Praha vám nabízí novou striptérku Lucku. Tato 23letá, 175cm vysoká blondýnka vám ráda předvede striptýz, kontaktní striptýz, obsluhu nahoře i dole bez, lesbi show, striptýz s vibrátorem a to vše na profesionální úrovni. Neváhejte nás kontaktovat a tuto striptérku si objednat právě na vaši akci. Profesionální fotografie budou dodány.

03.05.2011
Striptérky Lola a Ewe předvádějí na fotografiích své jedinečné sexy lesbi show. Tyto dvě dívky vám můžou nabídnout jak klasické lesbi show, tak lesbi show v provedení hard s vibrátory. Plánujete oslavu narozenin pro svého kamaráda nebo rozlučku se svobodou? Neváhejte si tyto striptérky objednat na zmíněné lesbi show nebo narozeninový striptýz, kontaktní striptýz, striptýz s vibrátorem, striptýz na lodi, striptýz v limuzíně, bodypainting a tutti-frutti. Neváhejte nás kontaktovat a některou z dívek si objednat - tel.:777 046 796

04.04.2011
Novinku nabízející agentura Striptýz-Praha „sexy servírky“ vám nabízíme především do restaurací a barů, kde není žádoucí úplná nahota dívek. Pokud vám obsluha nahoře bez nebo erotická obsluha dole bez nepřijde vhodná do vaší restaurace nebo baru, vyzkoušejte naše sexy servírky. Dívky jsou oblečeny do sexy kostýmů, kde v horní části lehce prosvítá poprsí a v dolní části prosvítají kalhotky (tanga). Sexy servírky naše agentura nabízí na 4hodiny za 1300Kč. Vyzkoušejte přitáhnout nové zákazníky do vašich barů, hospůdek a restaurací právě touto zajímavou sexy podívanou. Neváhejte nás kontaktovat a nezávazně vyzkoušejte naše sexy servírky.

03.04.2011
Blíží se čas rozluček se svobodou a proto si pánové nezapomeňte na svoji párty objednat některou z našich striptérek. Doporučení naší agentury Striptýz-Praha je striptérka Eva, která vám předvede jak klasický dámský narozeninový striptýz, kontaktní striptýz, striptýz s vibrátorem nebo lesbi show. Neváhejte nás kontaktovat a tuto dívku si včas objednat.

19.03.2011
Agentura Striptýz-Praha vám nabízí novou striptérku slečnu Kate. Tato dívka vám může nabídnout kontaktní striptýz, narozeninový striptýz, striptýz s vibrátorem, obsluha nahoře bez, tanečnice topless, erotická obsluha dole bez, hosteska, bodypainting a tutti-futti. V případě, že si tuto dívku budete chtít objednat na vaši oslavu nebo firemní akci, neváhejte nás kontaktovat.

20.01.2011
Objednejte si obsluhu nahoře bez od našich nových atraktivních dívek. Jste majitelé restaurace, baru či hospůdky? Chcete své zákazníky potěšit pohledem na odhalenou sexy dívku? V tom případě nás neváhejte kontaktovat a objednat si obsluhu nahoře, ale i dole bez, topless tanečnice, striptýz dámský i pánský a mnoho dalších striptýzových show. Budeme se těšit na spolupráci.

09.11.2010
Pořádáme rozlučku se svobodou, firemní párty nebo narozeninovou oslavu? Chcete si uspořádat s kamarády jedinečnou striptýzovou noc? Agentura Striptýz-Praha vám exkluzivně nabízí uspořádání privátního večírku v naprostém soukromý na luxusní lodi až pro 80 osob. Na palubě se samozřejmě podává veškerý sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů, studeného i teplého rautu. Loď je celoročně plně klimatizovaná a ozvučená. Striptýzová privátní erotická noc je určena jak pro pány, tak i pro dámy. Pro pánské jízdy jsme pro vás připravili 2 varianty: 1. Erotická vyjížďka obsahuje: hodinová plavba, obsluha nahoře bez, 2x narozeninový striptýz - 8.600Kč 2. Erotická vyjížďka obsahuje: dvouhodinová plavba, raut pro 20 osob, 2x obsluha nahoře bez, striptýz, autoerotika - 16.000Kč

31.10.2010
Erotická obsluha dole bez. Naše agentura Striptýz-Praha vám nově nabízí erotickou obsluhu, kde slečna je nejen nahoře bez, ale i dole. Po dlouholeté tradici obsluhy nahoře bez jsme se rozhodli nově vám nabídnout i tuto službu, která zaujme především ty nejnáročnější hosty vaší restaurace. V případě, že byste si tento nevšední program chtěli objednat do restaurace, neváhejte nás kontaktovat. Cena erotické obsluhy dole bez je 2000Kč.

16.09.2010
Profesionální striptérka Anna vám předvádí nové fotografie pro rok 2010. Na těchto fotografiích si pánové můžete dokonale vychutnat tělo této dvacetileté striptérky, která vám vaši narozeninovou nebo rozlučkovou párty může oživit o narozeninový striptýz, kontaktní striptýz, lesbi show, duo striptýz. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

11.09.2010
Striptýz od profesionální striptérky Sandry máte možnost vidět na první fotografii. Dále nejlepšího striptéra v České Republice Tita při pánském striptýzu. Na závěrečných fotografiích dvě striptérky, které předvádějí duo striptýz. V případě, že byste podobnou akci chtěli uspořádat na vašem firemních večírku nebo diskotéce, neváhejte kontaktovat naši agenturu Striptýz-Praha.

13.07.2010
Striptýz od nové striptérky Míši vám doporučuje agentura Striptýz-Praha. Tato mladá sympatická slečna vám ráda předvede klasický narozeninový striptýz, kontaktní striptýz třeba na vaši rozlučkové párty se svobodou, narozeninové párty, firemním večírku nebo diskotéce. Striptérka Míša vám svou strip show předvede v kostýmech fotbalistky, policistky, taxikářky, sekretářky a zdravotní sestřičky.

24.02.2010
Striptýz-Praha vám nabízí strip show v Hummeru dlouhém 10,5m. Do této luxusní limuzíny se vejde 14-16 osob. Může vám nabídnout 2 bary, 3x LCD televizor a barevné interiérové osvětlení s efektem měnících se barev. V této limuzíně vám doporučujeme kontaktní striptýz, lesbi show a striptýz s vibrátorem. Cena striptýzu v této limuzíně je 8000Kč.

07.02.2010
Striptérka Veronika - Striptýz-Praha vám nabízí novou tvář naší agentury. Strip show od slečny Veroniky je zárukou profesionální podívané. Z její strip show doporučujeme: striptýz kontaktní a striptýz s vibrátorem. Striptýz od Veroniky potěší především pány, kteří mají v oblibě větší poprsí a tato dívka vám nabízí velikost č.4. Neváhejte nás kontaktovat a tuto dívku si objednat právě na vaši oslavu nebo párty.

20.11.2009
Striptýz-Praha nově nabízí striptérku Viki. Slečna Viki vás určitě zaujme svou velmi atraktivní postavou ke které samozřejmě patří vyvinuté poprsí. Striptérka Viki vám na vaši narozeninovou nebo rozlučkovou oslavu, firemní večírek nabízí nejen klasický striptýz, ale také kontaktní striptýz, striptýz s vibrátorem nebo obsluhu nahoře bez.

22.09.2009
Novinka agentury Striptýz-Praha je devátenáctiletá striptérka Anna. Tato slečna Vám nabízí klasický striptýz, kontaktní striptýz a samozřejmě také lesbi show. Opravdu pohledná striptérka Anna Vám nabízí: zdravotní sestřičku, tradiční policistku, taxikářku a cabaretní tanečnici.

22.09.2009
Svůdná strip show od slečny Viktorie zaručuje opravdu erotickou podívanou. Její mladiství vzhled určitě potěší jak mladé publikum, tak i vyzrálejší muže. V jejím podání si určitě nenechte ujít striptýz kontaktní a pro náročnějšího diváku doporučujeme striptýz s vibrátorem.

13.06.2009
Striptérka Markéta v akci. Na níže uvedených fotografiích máte možnost vidět, že slečna Markéta vám předvede nejen profesionální striptýz nebo autoerotiku, ale jako tanečnice určitě pobaví všechny hosty na diskotékách a různých oslavách.

12.06.2009
Vážené dámy, čas loučení se svobodou je v plném proudu, proto si nezapomeňte objednat striptéra Tita a jeho profesionální pánský striptýz na vaši rozlučkovou párty. Striptér Tito je garancí toho, že na rozlučku se svobodou nikdy nezapomenete.

02.03.2009
Striptýz od striptérky Markéty je zárukou opravdu kvalitní show. Slečna Markéta vám samozřejmě předvede klasický striptýz, ale doporučení naší agentury je striptýz kontaktní nebo striptýz s vibrátorem při kterém rozproudí vaši oslavu k narozeninám nebo svojí strip show oživí program na diskotéce, restauraci, baru.

01.03.2009
Jak jsme slíbili, přidáváme profesionální fotografie od striptérky Sandry. Neváhejte si její energický striptýz objednat k jakékoliv příležitosti. Více fotografií od této slečny naleznete v sekci "naše ženy".Striptérku Sandru Vám doporučujeme nejen na lesbi show, striptýz s vibrátorem, narozeninový a kontaktní striptýz, ale také si ji můžete objednat jako topless tanečnici nebo hostesku nahoře bez.

21.01.2009
Striptýz-Praha vám představuje novou tvář agentury a to striptérku Sandru. Tuto striptérku s ohnivými vlasy vám doporučujeme především na narozeninový striptýz a striptýz kontaktní. Níže uvedené fotografie jsou z diskotéky u Plzně, kde to tato mladá striptérka pořádně rozproudila. Brzy vám nabídneme profesionální fotografie v odkazu naše ženy.

14.12.2008
Striptýz-Praha vám nabízí originální striptýz v kostýmu Santa Clause na vaši firemní párty nebo soukromou oslavu. Na níže uvedených fotografiích vidíte striptérku Romanu v tomto Vánočním kostýmu. Slečna Romana vám může dále nabídnout: dámský striptýz, kontaktní striptýz, duo striptýz, lesbi show, obsluhu nahoře bez, striptýz na Vltavě, striptýz v limuzíně.

01.12.2008
Striptýz dámský, pánský striptýz a duo striptýz v podání profesionálů z agentury Striptýz-Praha zaručí vysokou úroveň každé erotické noci. Striptýzovou show na disco party předvedli umělci: pánský striptýz - Tito, striptýz a duo striptýz - Veronika a Eva. Pokud hledáte opravdu kvalitní striptýzovou show, neváhejte nás kontaktovat a striptýz si objednat k jakékoliv příležitosti.

08.10.2008
Striptýz-Praha nabízí lesbi show v kostýmech playboy zajíčku jak je vidět na níže uvedených fotografií. Striptérky Veronika a Tereza vám striptýzovou show mohou předvést i v kostýmech např. jako: letuška, kovbojka, námořnice, čertice, Santa claus, zdravotní sestřička, policistka a mnoho dalších.

23.07.2008
Erotické hostesky na váš celovečerní kulturní program včetně striptýzových show zajistí agentura Striptýz-Praha. Hostesky oděné do tématických kostýmů jsou zárukou dobré zábavy pro všechny hosty o které se sexy dívky starají. Tento erotický večer dívky ukončily pikantní lesbi show, kterým potěšily především pány.

23.04.2008
Striptýz na Vltavě - Chcete pro svého kamaráda, kamarádku uspořádat nevšední rozlučku se svobodou nebo narozeninovou párty? Objednejte striptýzové vystoupení s hodinovou plavbou na Vltavě. Samozřejmostí je popíjení alkoholických i nealkoholických nápojů na baru. Loď je určena pro 12-14 osob, možnost uspořádání rautů přímo na lodi, standardní délka projížďky je jedna hodina a samozřejmě erotický program na vaše přání. V případě zájmu nás kontaktujte.

11.04.2008
Blíží se čas letních party a my Vám přinášíme inspiraci, jak váš večírek oživit. Na této akci si hosté dívku nazdobili sami a v průběhu večera si užívali pojídaní ovoce přímo z jejího těla. Jak vidíte, nejen striptýz, ale i tutti-frutti může příjemně zpestřit vaši párty a pobaví jak pánskou, tak i dámskou společnost. V případě, že byste chtěli zajisti tutti-frutti na váš večírek, neváhejte nás kontaktovat a my vám rádi se vším poradíme.

06.03.2008
Striptýz v profesionální kvalitě v policejním kostýmu Vám může předvést například slečna Kristýna. Samozřejmostí je velký výběr kostýmů u všech našich dívek. Od zdravotní sestřičky, taxikáře, playboye až po vámi vymyšlený kostým. Tento striptýz slečny Kristýny byl k viděný v Pražské music baru Madona, kde svým profesionálním vystoupením potěšila všechny přítomné pány. V případě, že byste chtěli potěšit návštěvníky vašeho klubu nebo restaurace, neváhejte nás kontaktovat.

13.01.2008
V této aktualitě vám striptýz-praha nabízí ke shlédnutí několik fotek z vánočních akcí a firemních večírků. Z této prezentace je zřejmé, že vám naše agentura může zajistit velmi atraktivní hostesky ( nahoře bez ), tématické lesbi show, exkluzivní striptýz ( s lehkou akrobacií ), reprezentativní tanečnice a také strip v limuzíně. V případě jakéhokoliv netradičního požadavku na naši agenturu nás prosím kontaktujte a vaše přání vám rádi splníme.

04.12.2007
4.12.2007 Strip show, kontaktní striptýz, ale i lesbi show vám předvedou nové tváře agentury Striptýz-praha slečny Tereza a Kristýna. Tyto dívky svoji strip show nabízejí v kostýmech jako playboy, námořnice, hasič, gangsteři nebo klasické zdravotní sestřičky a policistky. Naše agentura nově nabízí dárkový poukaz, který lze použít jako netradiční dárek k narozeninám a jiným příležitostem. Pro bližší informace volejte na mobilní číslo 777 046 796.

05.11.2007
5.11.2007 Lesbi show vám nabízíme na Vánoční firemní akce a různé soukromé oslavy. Tuto show vám předvedou dívky v kostýmech jako: zdravotní sestřičky, policistky, letušky, kovbojky a santa claus. Na našich fotografiích vám tuto show nabízejí slečny Olga a Bára, ale lze zvolit i jiné kombinace dívek. Erotické vystoupení lesbi show lze provádět ve verzi, kde dívky prředvádějí lehké lesbické mazlení až po verzi, kdy do svého vystoupení zapojí i vibrátory. Po domluvě se zákazníkem lze toto vystoupení objednat i kontaktní (zákazník se slečen může dotýkat).

02.11.2007
2.11.2007 Striptýz-Praha zajišťoval v PM clubu na Praze 2 propagaci Fernet Stocku na soukromé párty. Slečny Kristýna a Olga předvedly svůj originální strip jako zdravotní sestřička a policistka. Slečna Dominika přítomné návštěvníky potěšila svým profesionálním tancem. Své vystoupení zakončila pikantním bodyshotem a to s jedním z přítomných pánů. Striptýz-Praha zprostředkuje show zákazníkovi přímo na míru a vše maximálně přizpůsobí k jeho spokojenosti. Proto budeme rádi, když se na nás obrátíte s jakýmkoliv dotazem.

15.10.2007
15.10.2007 Tanečnice, ale i striptýz v podání dívek Olga, Bára, Dominika, Jana a Maruška bylo přání hostů na golfovém hřišti v Darovanském Dvoře u Plzně. Požadavek na tyto dívky byl, aby bavily a roztančily soukromou diskotéku. Při důkladném prohlednutí přiložených fotografií, na kterých to našich dívkám jako vždy slušelo, nebyl důvod, aby se jim párty nepodařilo rozjet. Další dvě dívky byly nabarveny na zlato. Ve stánku, který byl v duchu starého Egypta je návštěvníci na čas fačovali obvazem. Nejlepší ze soutěžících byl odměněn. Bohužel vám neřekneme co výherce získal, ale myslíme si, že i těsný kontakt s dívkami byl velkou odměnou.

31.08.2007
31.8.2007 Pánský striptýz v podání striptéra Nea a Leona v pánském klubu Termix zajistila naše agentura jako půlnoční překvapení. Na show pánský striptýz naše agentura hledá profesionální striptéry, ale i muže bez zkušeností. Podmínkou je atraktivní vzhled. V případě zájmu vyplňte dotazník v odkazu "nabídka práce".

22.08.2007
22.8.2007 Polonahá dívka, která vyskočí z dortu!!! Takto nevšední dárek, který jsme zprostředkovali v hotelu na Praze 4 pro své zákazníky, rádi zajistíme i vám. Tato zajímavá show spočívá v tom, že dívka je umístěna pod velký narozeninový dort a po přípitku pro oslavence je dívka za pomoci dvou pánu vytažena z v dortu. Po spuštění hudby začne svou striptýzovou show. Tento narozeninový striptýz s dortem vám naše agentura ráda zprostředkuje k jakékoliv příležitosti.

06.08.2007
6.8.2007 Nejen striptýz, ale i obsluhu nahoře bez nebo topless tanec Vám můžou nabídnout nové tváře agentury Striptýz-Praha, které najdete v odkazu naše ženy pod jmény Káťa, Iveta a Michaela. Naše agentura má stálý nábor nových dívek. V současné době hledáme profesionální striptérky, striptéry a tanečnice, kde je podmínkou atraktivní vzhled. V případě zájmu nám vyplňte dotazník v odkazu nabídka práce.

13.07.2007
13.7.2007 Netradiční striptýz v automyčce v Pražských Vršovicích objednali zaměstnanci firmy svým nadřízeným. Nic netušící oslavenci přijeli do myčky za účelem umytí vozu. Po příjezdu do prostoru určenému k mytí aut, přistoupily k vozu dvě dívky oblečené do pracovního oděvu (montérky, tričko). Po krátkém mytí se slečny svlékly do spodního prádla a za doprovodu hudby měli pánové možnost sledovat dívky cirka 20minut při práci, vše vyvrcholilo striptýzem. Tuto netradiční službu vám rádi zprostředkujeme k jakékoliv příležitosti. Každý kdo se chce postarat o velké překvapení pro své známé, kamarády či kolegy touto schow v myčce stoprocentně uspěje.

29.06.2007
29.6.2007 Netradiční striptýz a dvě hostesky ve stylu "orient" bylo speciální přání klienta, který si tuto netradiční show objednal na privátní večírek. Tato orientální párty se konala na farmě Bolka Polívky. Agentura Striptýz-praha tento večírek zajištovala včetně kostýmů jak pro slečny na obsluhu, tak pro striptýz s orientální tématikou.

15.06.2007
15.6.2007 Striptýz v limuzíně zprostředkovala naše agentura pro zahraniční klienty. Na jejich přání byly po příletu letadla přistaveny limuzíny k Ruzyňskému letišti. Při jízdě z letiště do hotelu, slečny kromě striptýzového vystoupení popíjeli lahev sektu. Na vaše přání můžeme limuzínu přistavit před vaši kancelář a cestu absolvovat do vašeho oblíbeného podniku. Dívky vám v limuzíně můžou předvést klasický striptýz, kontaktní striptýz, autoerotiku či lesbi show.

25.05.2007
Agentura Striptýz-Praha dne 25.5.2007 zajišťovala bodypainting při ochutnávce vín v Hotelu Sedmihorky. Přáním zákazníka bylo, aby na sobě měly dívky téma hroznového vína. Dívky byly nejen pomalované na těle, ale celkový vzhled dotvářelo hroznové víno nazdobené kolek krku. Váš názor jak se našemu malíři podařilo vystihnout zadané téma rádi uvítáme na našem emailu info@striptyz-praha.cz

19.05.2007
19.května 2007 naše agentura zajišťovala erotic night show na diskotéce v Táboře. Naši umělci potěšili přítomné návštěvníky autoerotikou a lesbi show. V provedení striptéra Tita a striptérky Báry proběhl pánský a dámský striptýz.

17.05.2007
Striptýz, ve spojení s efektní fire show v podání striptéra Tita, zaujal všechny návštěvníky Pardubické diskotéky.

11.05.2007
Pánský striptýz, dámský striptýz a tutti-fruti show zajistila naše agentura Striptýz-Praha dne 11.5.2007 v clubu Fabrica v Hradci Králové.

28.04.2007
Nejen striptýz, ale i bodypainting, který zajistila naše agentura Striptýz-Praha na diskotéce na Jižním městě v Praze, potěšil přítomné návštěvníky. Na této akci na dívky malovali umělci dle vlastní fantazie. Na přání zákazníka je možné na dívky nakreslit nebo nastříkat logo firmy či slogan reklamní kampaně. V případě jakéhokoliv dotazu kontaktujte naši agenturu Striptýz-Praha.

27.03.2007
Dne 15.3.2007 Striptýz-Praha zajistila speciální show "Tutti-Fruti" do clubu Lotos, tuto akci jsme zajišťovali kompletně včetně kuchaře a pro návštěníky tohoto erotického clubu byly dívky nazdobené ovocem příjemným zpestřením.

22.03.2007
Dne 21.3.2007 naše agentura zajistila program pro firemní večírek ve Slovanském domě v Olomouci, kde proběhl duo striptýz v podání dvojice Olga a Tito.