Show

Striptýz-praha pro vás připravila netradiční a hlavně originální striptýzovou podívanou s názvem TLUSŤOCH SHOW. Nejlepší striptér v české republice Tito vám předvede striptýz ve speciálně upraveném obleku jako tlustý mafián z ameriky 30let. Po svléknutí tohoto speciálního kostýmu všem přítomným předvede, že v žádném případě tlustý není a dá vám možnost si dokonale prohlédnout jeho vypracovanou postavu při kontaktním striptýzu ve který tato show vyústí. Buďte originální a tento netradiční striptýz objednejte třeba kamarádce k narozeninám nebo překvapte vaše kolegy na firemním večírku.

Naše agentura vám ráda zprostředkuje striptýzová vystoupení různého druhu, z nichž si jistě každý vybere. Níže uvedené striptýzové show si můžete objednat buď prostřednictvím formuláře (objednat striptýz on-line) nebo na tel. 777 046 796, popřípadě emailem.

Dámský striptýz

Profesionální striptýz Vám předvedou naše dívky v kostýmech např. jako policistka, gangster, zdravotní sestra, kovboj, voják, kočka nebo třeba Santa Claus. Na přání zákazníka je možné strip show přizpůsobit na míru oslavence nebo různým příležitostem jako je třeba rozlučka se svobodou, maturitní večírek nebo pánská jízda. Striptýz je též vhodný jako dárek k narozeninám a příjemně zpestří každý firemní večírek, diskotéku nebo kulturní akci.

Pánský striptýz

Striptýz v podání našich mužů rozjede každou dámskou jízdu. Kontaktní pánský striptýz je velmi oblíbený na oslavách jako loučení se svobodou, dárek k narozeninám a další. Naši muži pro vás můžou vystoupit v kostýmek jako voják, policista, matrix, manager atd. Pánský striptýz zaručeně oživí každou diskotéku nebo soukromou oslavu.

Americký striptýz

Originální americký pánský striptýz v podání našich mužů spočívá v tom, že vámi vybraný umělec předvede svoji striptýzovou show. Rozdíl mezi klasickým pánským striptýzem je ten, že si muž nesvlékne na úplném konci svého vystoupení tanga (boxerky). Toto decentní vystoupení je vhodné především na různé firemní akce a kulturní programy kde naprostá nahota muže není úplně vhodná. Americkým striptýzem zanecháte vaší akci profesionální úroveň. Show je vhodná pro dámské, tak i pánské publikum. Délka trvání 10-12minut.

Duo strip

Show duo striptýz vám můžeme nabídnout v kombinaci muž a dívka nebo dvě dívky současně. Kombinace pánský a dámský striptýz je vhodná na diskotéky, plesy nebo firemní večírky, kde je převážně smíšené publikum. V této smíšené kombinací si najdou zajímavou podívanou jak ženy, tak i muži. Naopak vystoupení dvou dívek současně je určeno převážně pánskému publiku a je vhodné pro náročnější zákazníky. Toto vystoupení doporučujeme pro několik oslavenců současně.

Lesbi show

Tato velmi oblíbená show, při které dvě dívky předvádí své erotické hrátky je velmi oblíbená mezi pánským publikem a je to také příjemnou podívanou na diskotéce či v klubu. Lesbi show je také vhodná jako dárek, kdy slečny jsou v těsném kontaktu s oslavenci a ti si tuto velmi erotickou show náležitě užijí. Při této strip show můžou dívky vystoupit jako zdravotní sestřičky, policistky, vojáci, kovbojové atd.

Striptýz s vibrátorem

Tato velmi erotická show je příjemným zážitkem hlavně pro pánské publikum a potěší i ty nejnáročnější diváky. Je vhodná jako vyvrcholení každé diskotéky i soukromé párty. Naše dívky vám předvedou profesionální hrátky s vibrátorem, svíčkou, šlehačkou a mnoho dalšího.

Hard striptýz s vibrátorem

Hard striptýz s vibrátorem doporučujeme pouze pro pánské publikum. Tzn. rozlučky se svobodou, uzavřené pánské oslavy a party. Hard striptýz je samozřejmě plně kontaktní a trvá 13 - 15 minut . Striptérka do svého vystoupení zapojí vibrátor a na závěr oslavenci nasadí tzv. "Připínák" a tím se do vystoupení velmi aktivně zapojí.

Kontaktní striptýz

Kontaktní striptýz je show velmi vhodná jako dárek. Každého oslavence potěší tím, že vámi vybraná slečna je s ním v těsném kontaktu a svým tělem se ho dotýká.

Obsluha nahoře bez

Obsluha nahoře bez je už několik let velmi oblíbeným zpestřením restaurací a hospůdek. Pravidelným pořádáním obsluhy nahoře bez potěšíte jak stálé, tak i nově příchozí zákazníky a rádi se k vám do vaší restaurace, hospůdky či herny budou vracet.

Tanečnice topless

Taneční topless vystoupení je zajímavé tím, že vámi vybrané slečny ve svých tanečních sériích vždy na konci svléknou horní díl kostýmu a tím potěší přítomné pány. Topless vystoupení pozvedne atmosféru v každém klubu i na diskotéce.

Striptýz na Vltavě

Plavbu na lodi nebo luxusní yachtě spojenou s erotickým programem např. striptýz, lesbi show, kontaktní striptýz, pánský striptýz nebo tutti-frutti můžeme doporučit jako exkluzivní rozlučku se svobodou nebo netradiční narozeninovou oslavu. Tuto plavbu si může užívat najednou až 14 osob. Na baru je možné popíjet alkoholické i nealkoholické nápoje a na přání zákazníka můžeme přímo na lodi uspořádat raut. V případě, že Vás erotická plavba zaujala, neváhejte nás kontaktovat a domluvit si tuto akci dle vašich představ.

Body painting

Bodypainting je esteticky velmi hezká podívaná. Barvy v kombinaci s hezkým ženský tělem potěší oko každého diváka. Dívky mohou být buď nahoře bez, nebo zcela odhalené. Malování na tělo může provádět buď námi zajištěný umělec nebo lze nechat malování na zákazníkovi a tím například z firemního večírku udělat nevšední zážitek.

Strip v limuzíně

Striptýz v limuzíně je naprosto originální dárek při loučení se svobodou. Vůz přistavíme na vaše přání např. přímo před kancelář a v průběhu jízdy do vaše oblíbeného podniku vám dívka předvede striptýz na vaše přání třeba v kostýmu nevěsty. Samozřejmostí je příjemné popíjení sektu.

Party hosteska

Objednejte si u nás profesionální servis hostesky na oslavu svých narozenin, rozlučku se svobodou nebo na firemní večírek. Naše agentura nabízí službu Party hosteska v podobě servisu mladé hostesky v bikinách v délce až třech hodin. Hosteska pro vás zajistí kompletní servis a uvítá vás i další hosty welcome drinkem. Objednejte si u nás tuto službu, rádi ji přizpůsobíme vašim představám. V rámci služby Party hosteska u nás získáte: rezervaci podniku v centru Prahy, vynikající welcome drink pro vás i vaše hosty, atraktivní interiérovou výzdobu, fotoreport z akce, narozeninový dort (pokud se jedná o narozeninovou oslavu)

Striptýz na voru

Užijte si netradiční striptýz na výletním voru, který je připraven pro muže i ženy. Dámský či pánský striptýz na voru představuje nevšední zážitek pro každého oslavence. Ať už se chcete jen originálně pobavit, plánujete rozlučku se svobodou nebo dospělé narozeninové překvapení, striptýz na voru od nás rozhodně nezklame. Celou službu kompletně přizpůsobíme vašim přáním a představám. V rámci služby Striptýz na voru získáte: cestu na výletním voru s grilem, možnost zajištění vlastního občerstvení i nápojů, kormidelníka, který bude vaši loď řídit, dámský či pánský striptýz, možnost doobjednání služeb Party hosteska nebo Body shot

Striptýz v limuzíně Hummer Long

Potěšte své smysly nevšedním striptýzem v limuzíně. Splňte si svá tajná přání a rozmazlete se trochou nevšední erotiky. Připravili jsme pro vás pánský i dámský striptýz v naší luxusní prostorné limuzíně Hummer Long, který můžete spojit s rozlučkou se svobodou, s narozeninovou oslavou i s jakoukoliv jinou speciální příležitostí. Chcete se cítit jako celebrita? Dopřejte si tento výjimečný zážitek v centru hlavního města. Přistavíme vám i vašim přátelům luxusní a komfortní limuzínu i s řidičem. Můžete si vychutnat soukromou strip show, povídat si nebo třeba popíjet šampaňské. Službu Striptýz v limuzíně můžete využít například: při pánské či dámské rozlučce se svobodou, při narozeninové oslavě, jako zpestření před firemním večírkem, pokud se chystáte na pánskou nebo dámskou jízdu

Striptýz v limuzíně Cadillac

Nabízíme vám příjemné svezení v limuzíně Cadillac, které je zpestřené s pánským či dámským striptýzem. Vychutnejte si vlastní strip show v luxusním voze. Bude určena pouze pro vaše oči a můžete i nemusíte se jí aktivně zúčastnit. Vydejte se na cestu za nevšedními zážitky. Garantujeme, že tuto strip show v limuzíně si budete ještě dlouho pamatovat. Chcete se cítit jako americká hvězda? Rádi vám tento zážitek zprostředkujeme. Pro striptýz nabízíme extrémně prostornou limuzínu Cadillac Escalade ve vysoké hodnotě, v niž se jinak jen tak neprojedete. Službu striptýz v limuzíně můžete využít například: při pánské či dámské rozlučce se svobodou, při narozeninové oslavě, jako zpestření před firemním večírkem, pokud se chystáte na pánskou nebo dámskou jízdu

Body Shot

Jedná se o velmi oblíbenou zábavu pití tvrdého alkoholu, konkrétně Tequily. Striptérka si lehne na bar nebo stůl. Pořadí Body Shotu je: sůl se sype dívce na poprsí (ne přímo na bradavky a dvorce!!), citrón se jí vkládá do úst a Tequila se lije do pupíku. Poté už je na Vás, jak si s tím poradíte...

Narozeninový striptýz

Dámský narozeninový striptýz je jedna z nejoblíbenějších striptýzových show. Délka této strip show je 11 - 12 minut. Vámi vybraná striptérka se v této show věnuje výhradně oslavenci, který se zapojí do jejího svlékání. Narozeninový striptýz vám nabízíme v kostýmech: policistka, zdravotní sestřička, námořnice, zajíček playboy, kovbojka, sado-maso a mnoho dalších.