Pánská rozlučka

Pořádáte rozlučku se svobodou pro ženicha, který si chce naplno užít poslední dny svobody? Dopřejte mu originální party, na níž bude ještě dlouho vzpomínat. Rozlučka se svobodou se může odehrávat v klubu, v limuzíně nebo na lodi. Maximálně se přizpůsobíme vašim individuálním přáním a požadavkům.

Naše agentura pro vás připravila výhodný balíček, který obsahuje:

  • kontaktní striptýz,
  • welcome drink v luxusním klubu v centru Prahy,
  • balonkovou výzdobu,
  • o víkendu zdarma fotoreport,
  • maxi drink zdarma při počtu 10 a více osob,

Celý tento balíček u nás dostanete pouze za cenu kontaktního striptýzu, tj. za 2.500,- Kč.

objednat rozlučku pro pány

Pánská rozlučka pro všechny ženichy

V naší agentuře máme opravdu bohatou představivost a jsme tak schopni naplnit či dokonce překonat vaše očekávání. Hravé a dostupné řešení nabízí pánská rozlučka se svobodou v klubu, kde na vás čeká řada aktivit a kam se můžete nechat dovézt některou z našich limuzín (v samotné limuzíně pak může proběhnout i striptýz).

V nabídce máme celkem tři limuzíny. Za základní variantu, která obsahuje limuzínu s kapacitou pro 8 osob, zaplatíte 5.500,- Kč za hodinu. Pro 15 osob doporučujeme luxusní limuzínu Cadillac za cenu 7.500,- za hodinu a pro 16 osob je připravena limuzína Hummer Long s cenou 7.000,- Kč za hodinu.

Další možností je uspořádání rozlučky se svobodou na lodi. K dispozici máme celkem dvě lodě. První loď Porto má celkovou kapacitu 146 míst (86 venku a 60 uvnitř). Loď je krátce po rekonstrukci a má vlastní zásobený bar. Druhá loď Natal má kapacitu pro 180 lidí (95 míst se nachází venku a 85 uvnitř). Rovněž je nedávno rekonstruovaná. Má vlastní salonek a slunnou palubu částečně krytou baldachýnem. Pánská rozlučka na lodi stojí 6.000,- Kč za hodinu.

Jako zajímavé zpestření si u nás můžete zajistit také hostesku. Jedná se o službu Party hosteska, která zahrnuje servis od hostesky v bikinách po dobu 3 hodin za cenu 2.500,- Kč. Hosteska je ideální také na narozeninové oslavy a firemní večírky. Pro více informací o pánské rozlučce se svobodou nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám vytvoříme nabídku na míru vašim představám.

objednat rozlučku pro pány