Dámská rozlučka

Pořádáte rozlučku se svobodou pro nevěstu a chcete, aby byla nezapomenutelná? Pro tuto speciální příležitost naše agentura připravila speciální balíček, který ocení všechny budoucí manželky. Užijte si poslední den své svobody naplno se svými kamarádkami a oddejte se nevšedním zážitkům.

Naše agentura vám zajistí výhodný balíček, který obsahuje:

  • pánský striptýz,
  • welcome drink v luxusním klubu v centru Prahy,
  • balonkovou výzdobu,
  • o víkendu zdarma fotoreport,
  • maxi drink zdarma při počtu 10 a více osob,

Celý tento balíček u nás dostanete pouze za cenu pánského striptýzu, tj. za 2.500,- Kč.

objednat rozlučku pro dámy

Dámská rozlučka se svobodou i pro náročné nevěsty

Co vše můžeme v rámci dámské rozlučky ještě nabídnout? Posta

ráme se například o vaši dopravu limuzínou přímo do podniku, kde se vaše rozlučka bude konat. Můžete si tedy užít cestu se sklenkou šampaňského v ruce, můžete jet společně se svými přáteli a nemusíte shánět řidiče, případně řešit složité parkování v Praze.

Jízdu limuzínou vám nabízíme za cenu od 5.500,- Kč za hodinu. Tato cena se vztahuje na limuzínu pro 8 osob. Jestliže budete chtít využít limuzínu pro 15 osob, je pro vás připravena limuzína Cadillac za cenu 7.500,- Kč. Pro 16 osob doporučujeme limuzínu Hummer Long s cenou 7.000,- Kč za hodinu. Pánský striptýz, který je součástí rozlučky se svobodou, pak může proběhnout i přímo v limuzíně (nebo samozřejmě až v podniku).

Pokud nefandíte klubům, máme v nabídce také dámskou rozlučku na lodi. Máte na výběr ze dvou lodí. Loď Porto má kapacitu 146 míst (86 venku a 60 uvnitř). Druhou možností je loď Natal s celkovou kapacitou 180 míst (95 venku a 85 uvnitř). Obě lodě jsou rekonstruované a vybavené perfektně zásobovaným barem. Loď Natal má navíc salonek a palubu částečně krytou baldachýnem. Užijete si pobyt jak uvnitř lodě, tak i na slunné palubě. Dámskou rozlučku na lodi vám nabízíme s cenou 6.000,- Kč za hodinu.

Chcete si objednat dámskou rozlučku se svobodou pro sebe, pro svou kamarádku nebo třeba sestru? Kontaktujte nás a my vám připravíme kompletní nabídku. Rádi vyjdeme vstříc všem vašim požadavkům.

objednat rozlučku pro dámy